CZCZ

Den otevřených dveří v sobotu 13.11.2010.

V sobotu 13. listopadu 2010 bude sklářská škola v Kamenickém Šenově pořádat další den otevřených dveří.Od 9 h do 14 h ve škole proběhne volná prohlídka všech učeben, ateliérů, školní galerie a prodejny, kde je možné zakoupit si kvalitní žákovské výrobky s 10% slevou! Bude probíhat práce v dílnách: rytí, malování, broušení skla a práce v kovářské dílně. Proběhne ukázka foukání skla u unikátní mikrovlnné pece. Bude prezentována práce s konstrukčním a 3D programem Autocad a Rhinoceros. Příchozí si budou moci vyzkoušet některé sklářské techniky a vytvořit si pod dohledem zkušených pedagogů svůj první vlastní výrobek za skla! Návštěvníci obdrží informace o talentových zkouškách a o studiu. Zájemci si mohou vyzkoušet talentové zkoušky "na nečisto" v kresbě a modelování. Přijďte se pobavit a poučit!

V rámci dne otevřených dveří je možné absolvovat přijímací řízení pro školní rok 2011 - 2012. Více informací - ZDE

V souvislosti s Dnem otevřených dveří v SUPŠS bude otevřeno 13.11. mimořádně také sklářské muzeum, aby si mohli návštěvníci školy prohlédnout výstavu brusičského oddělení. Otevřeno bude v sobotu 13.11. od 10.00 do 16.00 hod.

Otevírací doba v muzeu v měsíci listopadu je změněna na po – pá, 10.00 – 16.00 hod., po předchozí dohodě pro skupiny i jinak.

 

Broušení skla
Odlévání sádrových modelů.
Práce na mikrovlnné peci
Práce na mikrovlnné peci
Práce v malírně
Rytí skla